Dragii mei,
Azi a fost o zi deosebită, în primul rând din cauza că mămica a fost plecată la “bal” iar în al doilea rând deoarece am petrecut o mulțime de timp cu tăticul meu. Am fost în parc și am participat la o sesiune foto. Imaginea ați observat-o la început.
Am stat trei ore în parc după care am venit și am făcut exerciții și masaj, apoi am făcut băiță și am fost unsă cu cremă din cap până în picioare. Crema nu e prea gustoasă 🙂
Am păpicit cumințică și am plecat la somnici.


Articol scris de tata! 😉
offf, imi imaginez cum se topeste Radu pe linga papusha. Da tu, draga mea iti poti permite deja si sa mai iesi si s-o lasi in ingrijirea “neprofesionistilor”? :)))))
cum se zice la români: akazîvaeța, tata nostru e chiar tare PROFESSIONAL!!! 😉
PS: trebuie de-l lasat mai des cu Olivia 🙂
Da fata, apropos, e asa de dulce, imi vine sa maninc imaginea :XXXXX
merci :*
Adică tot ce s-a scris aici a făcut tăticul și băița și masaj și dat cu cremut ? BRAVO tati.
Mami deja poți sa pui în agenda ieșiri mai dese la ”tusovshi” tati se descurca perfect 😉
Da în iarba nu am înțeles cine e Olivia sau Radu mărunțel 😀
ha ha!!! DA, tati ai nostru ne-a uimit pe toți, și mai ales pe mama!!!
LOL, Olivia alias Radu mărunțel!!! 🙂