Când nu-mi place ceva – strâmb din năsuc, ca un aricel 🙂
http://www.youtube.com/watch?v=eT4pdjucxtI
http://www.youtube.com/watch?v=l4WnryWnZuY

Când nu-mi place ceva – strâmb din năsuc, ca un aricel 🙂
http://www.youtube.com/watch?v=eT4pdjucxtI
http://www.youtube.com/watch?v=l4WnryWnZuY