Ha ha!!! Olivia a purtat 2 luni maioashul acesta in MDA… Si tu abia acum ai observat ce scrie acolo?!!! Reply
Ha Ha, nici nu observasem pînă acum ce scrie pe hăinuță 😀 Bunicii îi va plăcea 🙂
Ha ha!!! Olivia a purtat 2 luni maioashul acesta in MDA… Si tu abia acum ai observat ce scrie acolo?!!!
Da 😀 😀 😀
Eu în MDA mă uitam anume la Olivia da nu la ce purta ea 😉
;P