Revelionul 2015

L-am petrecut pe 2014 și am întâmpinat 2015 foarte vesel! Ca să nu uităm tradițiile am improvizat o hăitură, un colind și am semănat câteva gazde! A fost interesant! După care, venirea Noului An am sărbătorit la Rodica și Adrian!

Eu am dansat până aproape orele 2! 😀 după care am adormit și m-am trezit la 7:30 („surpriză somnoroasă” pentru mami care a trebuit să se trezească o dată cu mine)!

https://www.youtube.com/watch?v=0j_r5SNxBAA&feature=youtu.be

https://www.youtube.com/watch?v=oWWF1wSmrOI

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *