Câtă veselie în casă astă seară – tocmai nu puteam sta locului de fericire! În sfârșit am pus brăduțul pentru ca să aibă unde veni și pune cadourile Moș Crăciun!
https://www.youtube.com/watch?v=BnkhhahC6bk

Câtă veselie în casă astă seară – tocmai nu puteam sta locului de fericire! În sfârșit am pus brăduțul pentru ca să aibă unde veni și pune cadourile Moș Crăciun!
https://www.youtube.com/watch?v=BnkhhahC6bk
Cita bucurie !imi aduc aminte de craciun si eu din copilaria mea!:-) 🙂 🙂 🙂 atita emotii atitea asteptari!Craciu fericit!:-) va pup
Mulțumesc, Inguța! Sărbători fericite și vouă!
Daa, si pentru mine pin acum asta e bucurie, sa amenajez bradutul. La voi, ca de obicei bradutul e foarte frumos!
Foarte frumos bradutz, da de unde ati luat luminitele noi am cautat din astea da nu am gasit?
Aliona, eu am vazut de astea la Canadian Tire, nu stiu daca is exact ca a Bajureno-Puscasilor, dar seamana 🙂
La noi brăduțu’ nu-și schimbă decorațiunile deja al 3-a an!!! Radu a spus c-o sa se înerveze la anul și o să arunce jucăriile astea,căci eu refuz să cumpărăm altele: ce să fac cu grămada asta de decorațiuni care o avem deja?!!! ;D
Luminițele le-am cumpărat de la Canadian Tire!