Decorăm pomul de Crăciun 2015

Câtă  veselie în casă astă seară – tocmai nu puteam sta locului de fericire! În sfârșit am pus brăduțul pentru ca să aibă unde veni și pune cadourile Moș Crăciun!

https://www.youtube.com/watch?v=BnkhhahC6bk

6 thoughts on “Decorăm pomul de Crăciun 2015

  1. Cita bucurie !imi aduc aminte de craciun si eu din copilaria mea!:-) 🙂 🙂 🙂 atita emotii atitea asteptari!Craciu fericit!:-) va pup

    • La noi brăduțu’ nu-și schimbă decorațiunile deja al 3-a an!!! Radu a spus c-o sa se înerveze la anul și o să arunce jucăriile astea,căci eu refuz să cumpărăm altele: ce să fac cu grămada asta de decorațiuni care o avem deja?!!! ;D

      Luminițele le-am cumpărat de la Canadian Tire!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *