1 ianuarie 2016

Deja e prima zi din 2016! Afara a nins proaspăt, așa că am decis să ne plimbăm afară  un pic! Ne-am dat cu săniuța și am făcut o babă de zăpadă!!!

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *