Chiar și eu m-aș trînti așa în zăpada voastră să fac un îngheraș de omăt! Da, eu îi zic îngeraș ci nu fluturaș ca voi 😀 Reply
Chiar și eu m-aș trînti așa în zăpada voastră să fac un îngheraș de omăt!
Da, eu îi zic îngeraș ci nu fluturaș ca voi 😀
Hai si tu cu noi in zapada!
Vine si Inga la joaca cu voi:-) fac si fluturi,si ingerasi,si vacuta pe geaţa!:-) 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Ha ha ha! Lasa ca mama se ocupa de vacutele pe gheata! ;D
Noi va asteptam cu mare drag!